סרטי מורשת

החיים שלך, הסיפור שלך, הסרט שלך

צילום סרטי זיכרוןמתנה ששום דבר אחר לא ישווה לה, היא תיעוד חייו של אדם יקר – עוד בחייו.  חברת דוקו-פרודקשנס מתמחה בהפקת סיפורי חיים וסרטים משפחתיים תיעודיים.

ברגישות, בנאמנות ובאומנות נעזור לכם לתעד את חייו של האדם היקר לכם, את הדברים המיוחדים שהוא עשה, השיג ויצר, את האנשים שהוא אהב, חיבק וליווה, את הדרכים שהוא פרץ, את החוויות שהוא האיר, את המפגש בינו ובין קרובים וחברים מנקודות מבט שונות, הלוך וחזור, דרך העיניים שלכם ודרך העיניים שלו.

כך נעבור ונבנה את סיפור חייו, פיסה אחר פיסה, תקופה אחר תקופה, לפאזל אחד שלם, אישי ומרגש עד בלי גבול – בווידיאו.

זוהי דרך נפלאה לשמר היסטוריה משפחתית ומורשת אישית, רגעים, מסורות, ערכים, אמונות, חברויות ומערכות יחסים, רגעי חסד, שמחה ועצב, התמודדויות והצלחות, וזיכרונות אישים משמעותיים.

במסגרת תהליך ההכנה של ביוגרפיות בווידיאו מתגלים לא אחת פרטים חדשים ומרתקים על פועליו של אדם אהוב, נחשפות תקופות נשכחות בחייו, ועולות אנקדוטות יקרות מפז שמועברות מהזיכרון הפרטי, האישי, המתכלה – למדיה נגישה לכול וברת קיימא.

הכנת סרט מורשת אישית היא חווייה חד פעמית ובלתי נשכחת, חווייה של ריפוי, רגיעה והשלמה.

העבודה כוללת מפגשים לתחקיר וראיונות, גיבוש תסריט, עריכה של פיסות זיכרון כמו תמונות, מזכרות, מכתבים, סרטים ישנים וכל דבר שתמצאו שעשוי לתרום ולהוסיף, איסוף חומרים מארכיונים ומקורות נוספים, ועריכת כל החומרים לסרט חיים דוקומנטרי, מרגש, מטלטל ומרתק.

התקשרו אלינו ונעזור לכם להוקיר את היקרים לכם, ולהודות להם על נוכחותם בחיים שלכם.

לפגישת ייעוץ ראשונית,  התקשרו:  054-6660976

או כתבו ל – dorita@docoproductions.co.il

סגור לתגובות.